Menu Zamknij

Sprężarki spiralne

Sprężarki spiralne

Nowoczesna koncepcja i innowacyjna konstrukcja sprężarek spiralnych sprawiają, że stanowią one nową erę na wymagającym rynku urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. W zależności od typoszeregu i wielkości sprężarki są dostępne w wersjach jedno- lub trójfazowych z przyłączami do lutowania lub skręcanymi (Rotolock). Dodatkowo dostępne są również zestawy dwusprężarkowe oraz zestawy akcesoriów niezbędnych do wykonania układów dwu-, trój- i czterosprężarkowych. Sprężarki pojedyncze i tandemy dostępne w wielu wielkościach, dla czynników chłodniczych R407C, R134a, R410A i R22. Nasze sprężarki łączą wysoką sprawność z niskim poziomem hałasu i wibracji. 
  • Prosta, kompaktowa i lekka konstrukcja
  • Zoptymalizowana konstrukcja spiral, silnika i obudowy
  • Silnik sprężarki w 100% chłodzony zasysanymi parami czynnika chłodniczego
  • Szeroki zakres wydajności  
  • Wysoka wydajność energetyczna, długa żywotność, niski poziom emisji dźwięku
  • Praca w wysokich temperaturach otoczenia
  • Zastosowanie w chillerach wodnych, niezależnych jednostkach klimatyzacyjnych, klimatyzatorach typu split, centralach wentylacyjnych, pompach ciepła, domowych urządzeniach klimatyzacyjnych

Sprężarki spiralne do zastosowań HVAC

Sprężarki spiralne do stosowania w klimatyzacji przeznaczone są do pracy z czynnikami R22, R407C, R134a i R410A. Wydajności nominalne w zakresie od 7 do 110kW. W zależności od typoszeregu i wielkości sprężarki są dostępne w wersjach jedno- lub trójfazowych z przyłączami do lutowania lub skręcanymi (Rotolock). Dodatkowo dostępne są również zestawy dwusprężarkowe oraz zestawy akcesoriów niezbędnych do wykonania układów dwu-, trój- i czterosprężarkowych.

Sprężarki spiralne Performer do zastosowań chłodniczych

MLZ i MLM są typoszeregiem sprężarek spiralnych do zastosowań chłodniczych przeznaczonych do pracy z czynnikami R404A, R507, R134a i R22. Wydajności nominalne sprężarek zawierają się w zakresie 3,4 do 21kW. Są one dostępne w wykonaniach jedno- i trójfazowych i wyposażone w przyłącza do lutowania, które dzięki dedykowanym akcesoriom mogą zostać dostosowane do zaworów rotolock.

Formularz

Wyślij zapytanie