Menu Zamknij

O firmie

Jesteśmy firmą inżyniersko-handlową z Krakowa działającą w branży chłodnictwa, automatyki i aparatury kontrolno-pomiarowej. Będąc autoryzowanym dystrybutorem firmy DANFOSS, która należy do światowej czołówki producentów wytyczających kierunki rozwoju techniki, możemy zaoferować szeroką gamę wyrobów tego koncernu.

Mamy również w ofercie wyroby innych znakomitych firm, takich jak SIEMENS, JOHNSON CONTROLS, BITZER, ALFA LAVAL. Oferowane przez nas wyroby znajdują zastosowanie w przemyśle, budownictwie, w obiektach i instalacjach handlowych, biurowych i komunalnych, a ich wysoka jakość jest gwarancją długotrwałej i niezawodnej pracy instalacji.

Nasi inżynierowie zajmujący się sprzedażą zapewniają fachową pomoc w zakresie doboru, instalacji i obsługi oferowanych urządzeń. Nie unikają również sytuacji, w których klient wymaga doboru i skompletowania urządzeń do określonej instalacji.

Pośród naszych klientów, obok firm serwisowych i instalacyjnych, są również zakłady produkcyjne przemysłu od ciężkiego do spożywczego.

Formularz

Wyślij zapytanie