Menu Zamknij

Danfoss Ally

danfoss-allyDanfoss Ally™ to rozwiązanie Danfoss w zakresie inteligentnego ogrzewania działające w chmurze pozwalające na pełną kontrolę nad grzejnikami i wodnym ogrzewaniem podłogowym, z dowolnego miejsca i o każdej porze. Posiada możliwość połączenia z Amazon Alexa i Asystentem Google. Dzięki Danfoss Ally™ masz pełną kontrolę nad grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym, a także nad rachunkami za ogrzewanie. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży, inteligentny system ogrzewania może być sterowany z dowolnego miejsca. Danfoss Ally™ oferuje pełne spektrum korzyści inteligentnego ogrzewania – w prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Mając wszystko pod kontrolą, masz zapewnioną wygodę i doskonały komfort cieplny.

Danfoss Ally™ jest idealnym rozwiązaniem niezależnie czy Twój dom posiada grzejniki, czy ogrzewanie podłogowe, a może jedno i drugie. Wszystkie rozwiązania pasują do niemal każdej aplikacji grzewczej – olej, gaz, ciepło systemowe, pompy ciepła.

Oferta produktów Danfoss Ally™ obejmuje:

 • Termostat grzejnikowy Danfoss Ally™ to bezprzewodowy i elektroniczny termostat grzejnikowy do użytku domowego. Jest zasilany bateryjnie, kompaktowy i łatwy w obsłudze, posiada ręczne pokrętło i jeden przycisk. Termostat grzejnikowy Danfoss Ally ™ to produkt z certyfikatem Zigbee 3.0, kompatybilny z Bramką Danfoss Ally™ i systemami innych producentów korzystających z protokołu Zigbee.
 • Bramka Danfoss Ally™ to programowalny, bezprzewodowy system sterowania, który łączy wszystkie urządzenia Danfoss Ally™ z Internetem i inteligentnie steruje ogrzewaniem za pośrednictwem aplikacji Danfoss Ally™. W zestawie znajduje się zasilacz i kabel LAN do połączenia z Internetem. Bramka Danfoss Ally™ steruje dziennym harmonogramem ogrzewania dla każdego pomieszczenia, umożliwiając szybką i łatwą regulację.
 • Danfoss Icon™ to zaawansowane sterowanie wodnym ogrzewaniem podłogowym. Łącząc system Icon z Ally, dodatkowo otrzymujesz pełną funkcjonalność Danfoss Icon ™, w tym kontrolę za pomocą aplikacji i automatyczne równoważenie. Dodanie modułu rozszerzającego do systemu Danfoss Icon zapewnia dodatkowe funkcje i aplikacje, np. sterowanie temperaturą zasilania w zależności od zapotrzebowania lub różne zastosowania chłodzenia podłogowego. System obsługuje zarówno termostaty przewodowe, jak i bezprzewodowe.
 • Aplikacja Danfoss Ally™ to wszystko, czego potrzebujesz do sterowania, programowania i kontrolowania ogrzewania domu z dowolnego miejsca i o każdej porze. Aplikacja przeprowadzi Cię przez proces szybkiej konfiguracji. Umożliwi dostosowanie ogrzewania domu do Twojego trybu życia. Oraz zapewni pełny podgląd i kontrolę przez cały czas. Pobierz aplikację za darmo z Google Play lub App Store.

Danfoss Ally ™ posiada certyfikat Zigbee 3.0. Protokół Zigbee jest standardowym nośnikiem w otwartych rozwiązaniach Internetu Rzeczy (IoT). Oznacza to, że mówi tym samym językiem bezprzewodowym, co inne inteligentne urządzenia domowe na całym świecie. Tym samym umożliwiając podłączenie do istniejącej konfiguracji inteligentnego domu, tak aby Twój inteligentny dom był jeszcze bardziej inteligentny. Zigbee zapewnia elastyczność programistom i użytkownikom, jednocześnie zapewniając doskonałą interoperacyjność. Utworzony w standardzie IEEE 802.15.4 przy użyciu pasma 2,4 GHz i samonaprawiającej się sieci True Mesh. Protokół Zigbee ma wiele zastosowań i jest szeroko stosowany na całym świecie.

Danfoss Ally ™ Cloud API pozwala na współpracę i innowacje, umożliwiając kooptację z innymi dostawcami usług. API to interfejs programistyczny, który jest udostępniany przez serwer w chmurze. Interfejs API pomaga we współpracy z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi (w tym zarówno w scenariuszach B2B, jak i B2C). API zapewnia również zgodność z bezpieczeństwem na poziomie branżowym. Korzystając z API, organizacje i klienci końcowi mogą wykorzystać rozwiązanie Danfoss Ally ™ do stworzenia własnych produktów.

Zalety:

 • Sterowanie aplikacją z dowolnego miejsca
 • Sterowanie głosowe
 • Precyzyjna regulacja temperatury
 • Do 30% oszczędności energii
 • Harmonogramy ogrzewania
 • Brak hałasów
 • Łatwość użytkowania
 • Prosta instalacja
 • Funkcja otwartego okna
danfoss-ally
Zasada działania systemu Danfoss Ally
Formularz

Wyślij zapytanie