Menu Zamknij

Panele i rury do ogrzewania podłogowego

Panele grzewcze SpeedUp
Panele grzewcze Danfoss SpeedUp pozwalają na łatwy i szybki montaż systemu ogrzewania podłogowego. Panele grzewcze SpeedUp układa się „na sucho” na warstwie nośnej takiej jak beton. Panele są dostarczane, jako płyta EPS/styropianowa wraz z naklejonymi aluminiowymi płytami dystrybucji ciepła. Płyty aluminiowe zapewniają równomierny rozkład ciepła na powierzchni podłogi. Jeżeli materiał wykończenia podłogi na to pozwala – odpowiednia grubość i wytrzymałość, wówczas może być układany bezpośrednio na panele grzewcze SpeedUp, co pozwala na bardzo łatwą i precyzyjną regulację. Panele grzewcze SpeedUp są dostępne w dwóch wersjach – z kanałami dla rozstawu rur 250 mm, oraz 125 mm. W obydwu wersjach grubość panelu wynosi 30mm i jego kanały są przystosowane do montażu 16 mm rury wielowarstwowej Danfoss.

Panele izolacyjne Basic
System BasicClip system ogrzewania podłogowego wykonywanego metodą tradycyjną. System składa się z paneli izolacyjnych pokrytych folią, do której za pomocą klipsów Basic mocuje się rurę PE-RT lub wielowarstwową PE-RT/Alu/PE-RT. Panel izolacyjny z folią Basic to szybki i łatwy sposób montażu ogrzewania podłogowego w technologii „mokrej”. Znajduje zastosowanie, jako warstwa izolacyjna w systemie BasicClip. Panel dostarczany jest w formie warstwy polistyrenu z przymocowaną folią montażową. Folia zapewnia możliwość przemieszczeń w konstrukcji zabezpieczając izolację przed pękaniem w wyniku rozszerzania się wylewki w trakcie grzania. Panele izolacyjne z folią Basic są dostępne w grubościach 20 i 30 mm.

Rury do ogrzewania podłogowego Danfoss
Rury PE-RT/Alu/PE-RT są rurami wielowarstwowymi. Wielowarstwowa budowa zapewnia szczelność i 50-letnią żywotność. Rura jest bardzo wygodna do układania dzięki warstwie aluminium, która powoduje, że rura „zapamiętuje” kształt, w który została wygięta. Dodatkowo, stosując obrotowy podajnik do rury, montażu może dokonać 1 osoba. Rura 16 mm dostępna jest w zwojach 200 lub 500 m.

Formularz

Wyślij zapytanie