Menu Zamknij

Systemy wysokociśnieniowe High Pressure Pumps HPP

Systemy wysokociśnieniowe High Pressure Pumps HPP

Systemy wysokociśnieniowe Danfoss High Pressure Pumps HPP to grupa produktów wywodząca się z dawnej grupy Danfoss Nessie. Produkty tej grupy tj. pompy wysokociśnieniowe, zawory do wysokich ciśnień znajdują zastosowanie w wodnych układach hydraulicznych oraz w innych wymagających aplikacjach.

Danfoss High Pressure Pumps (HPP) to szybko rozwijający się oddział Grupy Danfoss. To światowy lider w dziedzinie rozwoju i produkcji pomp wysokociśnieniowych oraz urządzeń do odzyskiwania energii. Oddział bazuje na wieloletnim doświadczeniu Danfoss w produkcji pomp do newralgicznych zastosowań i jest pionierem w rozwoju konstrukcji osiowych pomp tłokowych, wykorzystując wszystkie zalety pomp wyporowych do zastosowań wysokociśnieniowych. Najlepsze w branży ośrodki badawczo-rozwojowe Danfoss oraz najlepsze w swojej klasie systemy jakości, jak również światowe sieci produkcyjne, dystrybucyjne i usługowe zapewniają korzyści dla klientów Danfoss HPP.

Jako autoryzowany dystrybutor Danfoss w tym Danfoss HPP High Pressure Pumps (dawniej Danfoss Nessie) jesteśmy w stanie zaproponować wszystkie komponenty tej grupy. Zapraszamy do zadawania zapytań.

Asortyment produktów Danfoss High Pressure Pumps obejmuje innowacyjne, niezawodne pompy wysokociśnieniowe, urządzenia do odzyskiwania energii i zawory:

  • Pompy wysokociśnieniowe do wody wodociągowej: PAH, PAH F
  • Pompy wysokociśnieniowe do układów odwróconej osmozy: APP, APP S 674
  • Zawory elektromagnetyczne do zastosowań wysokociśnieniowych: VDH, VDHT
  • Zawory nadmiarowe ciśnieniowe: VPH, VRH
  • Urządzenia do odzyskiwania energii w zastosowaniach odwróconej osmozy (3-w-1 ERD – integruje wymiennik ciśnieniowy, pompę wspomagającą i silnik): iSave

Katalogi do pobrania:

Broszura informacyjna pomp APP

Katalog zaworów VDH i VDHT

Formularz

Wyślij zapytanie