Karibu
Zadzwoń: (12) 415 65 54
MENU

Czujniki i przetworniki temperatury

Czujniki temperatury

Działanie niezawodnego czujnika temperatury determinowane jest przez jakość elementu oporowego, zdolność do szybkiej i precyzyjnej reakcji, jakość obudowy. Przy projektowaniu czujnika szczególną uwagę zwrócono na czas jego reakcji. Specjalnie zaprojektowana obudowa czujnika zapewnia jego styk z kieszenią w celu umożliwienia stałego przepływu ciepła między medium a czujnikiem. Ponadto konstrukcja czujnika gwarantuje minimalne promieniowanie ...
[ czytaj więcej ]
Karibu

Przetworniki temperatury

Przetwornik temperaturowy MBT 9110 służy do zmiany sygnału z czujnika Pt100 lub termopary na sygnał 4 - 20 mA. Przetwornik MBT 9110 może być używany ze wszystkimi typami czujników MBT, czujnikiem Pt100 oraz termoparą. Standardowo przetwornik jest dostarczany jako osobna część, lecz też może być integralną częścią czujnika temperatury. Przetwornik jest dostępny z izolacją galwaniczną lub w wersji standardowej, oraz z certyfikatem EEx lub bez.
[ czytaj więcej ]
Karibu

Wyświetlacz elektroniczny do przetworników

Mikroprocesorowy wyświetlacz MBD 1000 może być stosowany do wszystkich MBS, AKS i MBT z 4-20 mA i wtyczka DIN 43650. MBD 1000 montowany jest bezpośrednio na przetworniku ciśnienia bądź temperatury. Zakres pomiaru, można wygodnie zmieniać za pomocą przycisków wewnątrz wyświetlacza.  Wyświetlacz zapewnia prosty i skuteczny odczyt ciśnienia lub temperatury w punkcie pomiaru.
[ czytaj więcej ]