Menu Zamknij

Systemy sterowania ogrzewaniem podłogowym

Stosując elektroniczną regulację temperatury w pomieszczeniach można dostosować  temperaturę do potrzeb użytkownika i zróżnicować temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Danfoss oferuje szeroki zakres systemów regulacji: systemy regulacji bezprzewodowej ogrzewania podłogowego wodnego jak i układów mieszanych z ogrzewaniem grzejnikowym lub elektrycznym, systemy regulacji przewodowej, systemy regulacji indywidualnej.
 
CF2+ – bezprzewodowy system regulacji ogrzewania podłogowego, sterowany pilotem zapewnia precyzyjną regulację temperatury, swobodę adaptacji wnętrza pomieszczenia i wysoką estetykę wykonania. W skład systemu wchodzą dwa typy regulatorów (5 lub 10 wyjść na siłowniki), cztery rodzaje termostatów pokojowych, pilot umożlwiający zdalne sterowanie poszczególnymi elementami systemu i wzmacniacz sygnały poprawiający komunikację jeżeli jest to konieczne.
 
Danfoss Link™ – system służący do bezprzewodowego łączenia i sterowania układami grzejnymi w budynkach mieszkalnych i handlowo-usługowych o lekkiej konstrukcji.
 
Termostaty FH-CWx – termostaty programowalne umożliwiają różnicowanie temperatury w wybranych przedziałach czasowych. Pozwalają na regulację i optymalizację komfortu przez cały czas, jednocześnie zmniejszając zużycie energii. Termostaty dostępne są w 3 wersjach wykonania: FH-CWT standardowyFH-CWD z wyświetlaczemFH-CWP programowalny z wyświetlaczem i możliwością podłączenia czujnika temperatury podłogi.
 

Napęd termiczny TWA-A, -K, -V – seria napędów termicznych TWA jest przeznaczona do współpracy z elektrycznymi regulatorami pracującymi w trybie włącz /wyłącz, uruchamia kilkanaście typów zaworów i rozdzielaczy w instalacjach ogrzewania podłogowego. 

 
Formularz

Wyślij zapytanie