Menu Zamknij

Oprogramowanie AKM

Oprogramowanie serii AKM jest podstawowym elementem w eksploatacji i serwisowaniu sterowników ADAP-KOOL.  Programy AKM są stale rozwijane w porozumieniu z firmami serwisowymi i są w tym momencie wyposażone w najczęściej poszukiwane funkcje do serwisowania, obsługi i zarządzania alarmami sterowników systemów chłodniczych ADAP-KOOL.
Dostępne są 4 programy serii AKM w zależności od przeznaczenia:
  • AK-Monitor – użytkownik końcowy, który potrzebuje prostych operacji w sklepie,
  • AK-Mimic – użytkownik końcowy, który potrzebuje również graficznych podglądów punktów chłodniczych w sklepach,
  • AKM 4 – firma serwisowa, która potrzebuje dostępu do wszystkich opcji konfiguracji,
  • AKM 5 – firma serwisowa, która potrzebuje również graficznych podglądów obsługiwanych punktów chłodniczych.

AK-Monitor

Jest to program komputerowy z kilkoma dobrze wyselekcjonowanymi funkcjami z bardziej kompleksowego programu AKM 4. W AK-Monitor Danfoss nacisk kładzie się na prostotę operacji, monitoring i rejestr danych temperaturowych. Ustawienia i przegląd funkcji dostępne są na specjalnie zaprojektowanym interfejsie.

AK-MIMIC

AK-Mimic to program AK-Monitor z rozszerzonym graficznym interfejsem użytkownika. Rysunek jest generowany jako pierwszy, aby pokazać lokalizację punktów chłodniczych. Następnie ten rysunek użyty jest jako tło na ekranie komputera, w którym temperatury i funkcje można zobaczyć w połączeniu z punktami chłodniczymi. Dla przykładu jeśli proces odszraniania jest w trakcie trwania to pokazany jest obok symbol kropli.

AKM 4

AKM 4 to oprogramowanie systemowe służące do konfiguracji i obsługi systemu. Program ten może być również stosowany w większych instalacjach. Centrale firm serwisowych mogą korzystać z programu do pobierania danych z różnych systemów.

AKM 5

AKM 5 to program AKM 4 z rozszerzonym graficznym interfejsem użytkownika. Jeśli alarmy mają być transmitowane do telefonu komórkowego, może się to odbywać przy użyciu AKM 4 albo AKM 5. 

Oprogramowanie AKM dedykowane jest do AKA 241/245 gateway. 

Formularz

Wyślij zapytanie