Karibu
Zadzwoń: (12) 415 65 54
MENU

Armatura chłodnicza

Zawory odcinające

​Elementy armatury SVL Flexline™ charakteryzują się ponadprzeciętną elastycznością. Platforma ta oferuje 5 różnych funkcji, wykorzystując zaledwie dwa typy korpusy zaworu — prosty lub kątowy. Elementy armatury zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać wszystkie wymagania chłodnictwa przemysłowego. Temperatura ich pracy obejmuje zakres od -60°C do 150°C, przy ciśnieniu roboczym do 52 bary.
 
[ czytaj więcej ]
Karibu

Zawory regulacyjne

Firma Danfoss oferuje szeroki wybór regulatorów ciśnienia i temperatury do zastosowań w chłodnictwie przemysłowym. Spełniają funkcję regulatorów wydajności, mogą również regulować ciśnienie parowania oraz skraplania. Oferta zawiera zawory główne wraz z zaworami pilotowymi, zawory z napędem siłownikowym, zawory regulujące temperaturę oleju.

 
[ czytaj więcej ]
Karibu

Zawory zwrotne i odcinająco-zwrotne

Asortyment podzespołów zawiera zawory odcinająco-zwrotne i zawory zwrotne do zastosowań w urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych. Zawory są tak skonstruowane, że otwierają się przy bardzo małej różnicy ciśnień, dając korzystne warunki przepływu i są łatwe do rozebrania w celu przeglądu lub naprawy.


 
[ czytaj więcej ]
Karibu

Filtry mechaniczne

Na asortyment filtrów mechanicznych składają się filtry Danfoss FIA oraz siatka filtracyjna FA. FIA to seria filtrów kątowych i prostych, zaprojektowanych tak, aby zapewniały korzystne  warunki przepływu. Konstrukcja tych filtrów sprawia, że są łatwe w montażu, a ich serwis jest ławy i szybki. Siatka filtracyjna typu FA z wymienną wkładką jest stosowana w rurociągach transportujących czynniki fluorowcopochodne, amoniak, wodę, glikol i gaz.
 
[ czytaj więcej ]
Karibu

Regulatory poziomu

W zakres regulatorów poziomu cieczy wchodzą czujniki przepływu typu łopatkowego, sygnalizatory cieczy, wyłączniki bezpieczeństwa, podzespoły mechaniczne i elektroniczne, przeznaczone specjalnie do regulacji poziomu cieczy, stosowane w przemysłowych urządzeniach chłodniczych, tj. zalane parowniki, zbiorniki międzystopniowe i oddzielacze cieczy. 

 
[ czytaj więcej ]