Karibu
Zadzwoń: (12) 415 65 54
MENU

Chłodnice powietrza i skraplacze

Oferujemy Państwu chłodnice oraz skraplacze takich marek jak: 

  • ECO Luvata
  • Alfa Laval
  • LU-VE Contardo 

Chłodnice i skraplacze ECO

Chłodnice ECO Luvata to chłodnice o szerokim zakresie wydajności wykonane ze specjalnych lameli aluminiowych i rurek miedzianych, zaprojektowane dla użytkowania z nową generacją czynników chłodniczych. Wentylatory chłodnic są produkowane według specyfikacji i w zgodzie z najnowszymi przepisami bezpieczeństwa oraz są wyposażane w systemy antywibracyjne. 

[ czytaj więcej ]
Karibu

Chłodnice i skraplacze Lu-Ve

Firma LU-VE dysponuje bardzo bogatą gamą chłodnic oraz skraplaczy doskonale sprawdzających się w większości aplikacji w chłodnictwie komercyjnym oraz przemysłowym. LU-VE wyróżnia się dzięki swoim wysokim standardom jakości produktów, nowym rozwiązaniom opracowywanym w swoich laboratoriach i dzięki jakości estetyki. 


 
[ czytaj więcej ]
Karibu

Chłodnice Alfa-Laval

Asortyment chłodnic oraz skraplaczy Alfa Laval świetnie nadaje się do zastosowań w placówkach handlowych, chłodzenia przemysłowego oraz klimatyzacji. Charakteryzują się one efektywną wymianą ciepła, małą objętością cieczy i niskim poborem mocy. Typoszereg skraplaczy chłodzonych powietrzem jest przeznaczony do klimatyzacji i chłodnictwa. Typoszereg chłodnic powietrza jest odpowiedni do bezpośredniego chłodzenia komór chłodniczych.
[ czytaj więcej ]