Karibu
Zadzwoń: (12) 415 65 54
MENU

Termostaty

Termostaty KP

Termostaty Danfoss typu KP używane są do regulacji i kontrolowania systemów alarmowych w zastosowaniach przemysłowych. Termostaty z serii KP są mechanicznymi regulatorami temperatury wyposażonymi w styk jednobiegunowy przełączny (SPDT), który może bezpośrednio sterować jednofazowymi silnikami prądu przemiennego do 2 kW.
 
[ czytaj więcej ]
Karibu

Termostaty RT

Termostaty RT są używane w ogólnych zastosowaniach przemysłowych oraz w przemyśle okrętowym. Seria termostatów RT obejmuje wiele regulatorów temperatury w pomieszczeniach oraz regulatorów z czujnikami zdalnymi, w tym termostaty ze strefą neutralną. Termostaty RT są ogólnie zalecane do zastosowań, w których bezpieczeństwo i czynniki ekonomiczne są kluczowymi elementami.
[ czytaj więcej ]
Karibu

Termostaty przemysłowe KPS i CAS

W serii termostatów KPS i CAS zadbano szczególnie o spełnienie wysokich wymagań w zakresie jakości obudowy, solidnej, zwartej konstrukcji i odporności na uderzenia i drgania. Regulatory KPS są przeznaczone do większości instalacji zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartym powietrzu i są odpowiednie do systemów alarmowych oraz sterujących w fabrykach, instalacjach z silnikami Diesla, sprężarkach, stacjach zasilania ...
[ czytaj więcej ]