Karibu
Zadzwoń: (12) 415 65 54
MENU

Przetworniki ciśnienia

Przetworniki standardowe

Typowy przetwornik ciśnienia składa się z: układu elektronicznego, elementu pomiarowego i obudowy. Kombinacja tych trzech części tworzy idealny i skuteczny produkt końcowy. Wszystkie przetworniki ciśnienia firmy Danfoss są produkowane w fabrykach posiadających aktualne certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001. Konstrukcja przetworników oferuje długą i bezawaryjną pracę dzięki odporności na wibracje i wstrząsy, wysokiemu stopniu ochorny IP.  
[ czytaj więcej ]
Karibu

Przetworniki i zawory blokowe

​Blokowe przetworniki ciśnienia MBS 5100 i MBS 5150 z uznaniami typu morskich towarzystw klasyfikacyjnych przeznaczone są do okrętownictwa i oferuje niezawodny pomiar ciśnienia, nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Zawory blokowe typu MBV 5000 są przeznaczone do podłączenia blokowych presostatów, przetworników ciśnienia oraz innych rodzajów akcesoriów. Budowa blokowa została stworzona po to aby zaoszczędzić miejsce, zmniejszyć wagę oraz zminimalizować koszty.
[ czytaj więcej ]
Karibu

Pozostałe zastosowania przetworników

Dane techniczne przetworników ciśnienia używanych w maszynach i urządzeniach zależą od konkretnej aplikacji. Dzięki ścisłej współpracy z przedsiębiorstwami z różnych gałęzi przemysłu, Danfoss opracował rozwiązania w zakresie przetworników ciśnienia przeznaczonych do: pomp wodnych i sprężarek powietrza, silników przemysłowych, hydrauliki przemysłowej, okrętownictwa, aplikacji morskich, stref wybuchowych oraz do innych trudnych warunków przemysłowych.
[ czytaj więcej ]
Karibu

Wyświetlacz elektroniczny do przetworników

Mikroprocesorowy wyświetlacz MBD 1000 może być stosowany do wszystkich MBS, AKS i MBT z 4-20 mA i wtyczka DIN 43650. MBD 1000 montowany jest bezpośrednio na przetworniku ciśnienia bądź temperatury. Zakres pomiaru, można wygodnie zmieniać za pomocą przycisków wewnątrz wyświetlacza.  Wyświetlacz zapewnia prosty i skuteczny odczyt ciśnienia lub temperatury w punkcie pomiaru.
[ czytaj więcej ]