Menu Zamknij

Odkryj rozwiązanie Danfoss Prosa IoT do monitoringu

prosa danfoss

Danfoss Prosa IoT to proste rozwiązanie dla bezpieczeństwa żywności oparte na aplikacji do zdalnego monitorowania, diagnozowania problemów i powiadamiania o nich m.in. dla właścicieli sklepów spożywczych. Aplikacja ProsaLink wraz z urządzeniem telemetrycznym PR-SC4 to idealne rozwiązanie do automatycznego rejestrowania temperatury i danych HACCP – w połączeniu z powiadomieniami alarmowymi, wzywającymi do natychmiastowego działania, oszczędza Twój czas i pieniądze. Do jednego urządzenia można podłączyć do 4 komór chłodniczych, witryn, lodówek lub zamrażarek. W tej samej aplikacji można łatwo przeglądać wszystkie podłączone urządzenia w różnych lokalizacjach. Wyposażone w czujniki, które odczytują temperaturę, rejestrują dane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu systemowi ochrona jakości przechowywanych produktów spożywczych staje się łatwiejsza i bardziej inteligentna niż kiedykolwiek.

Zalety

  • Zapewnij jakość i bezpieczeństwo – monitoruj wszystkie zasoby chłodnicze w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca za pomocą naszej aplikacji mobilnej lub portalu internetowego.
  • Redukuj straty żywności i koszty – zaoszczędź do 2000 € rocznie i otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o wykryciu problemów.
  • Stop niepotrzebnym formalnościom – zaoszczędź do 300 € rocznie dzięki zautomatyzowanemu systemowi rejestracji danych.

Jak to działa?

1 – Kup zestaw Prosa od swojego instalatora. Ustal ze swoim instalatorem, czy potrzebujesz zestawu PR-SC4K do Modbus, czy do połączenia bezpośredniego. Wszystko, czego potrzebujesz do monitorowania sprzętu chłodniczego, znajduje się w pakiecie: sprzęt i skrzynka ochronna, styki drzwiowe i czujniki temperatury oraz antena.

2 – Zainstaluj go przez profesjonalnego instalatora. Podłącz aż do 4 urządzeń chłodniczych do jednego zestawu telemetrii.

3 – Pobierz aplikację i monitoruj swój biznes za przystępną cenę. Łatwy przegląd twoich urządzeń, a nawet krajów i regionów. Na telefonie komórkowym i komputerze, dla twojej wygody.

Monitoruj swoje zasoby chłodnicze w przyjaznej dla użytkownika aplikacji – ProsaLink – i ciesz się tym, co ważne.

Dzięki przystępnej, miesięcznej subskrypcji opłacanej przez klienta, możesz zarówno monitorować wszystkie podłączone zasoby chłodnicze za pomocą telefonu komórkowego i komputera. I to w różnych witrynach, regionach, a nawet krajach. Dzięki własnemu loginowi, możesz również uzyskać dostęp do większej liczby funkcji pomagających w zdalnej kontroli.

Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego, użytkownik zostanie poproszony o subskrypcję usługi monitorowania. Płatności będą cykliczne, chyba że subskrypcja zostanie anulowana. Użytkownik automatycznie otrzyma przypomnienie za pośrednictwem aplikacji mobilnej informujące o dacie rozpoczęcia subskrypcji. Brak abonamentu będzie oznaczał wycofanie usługi i rozłączenie sieci transmisji danych.

Centrum instalatora Prosa IoT

Pracuj mądrzej – przeprowadź zdalną diagnostykę przed wyjazdem na miejsce awarii. Po zainstalowaniu rozwiązania Prosa IoT, możesz uzyskać zdalny dostęp do aplikacji ProsaLink i do wszystkich potrzebnych danych w systemie. W ten sposób możesz działać z wyprzedzeniem, skrócić przestoje i straty żywności oraz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Odkryj wszystkie korzyści w jednej infografice. Pobierz infografikę i odkryj, jak wiele korzyści to rozwiązanie zapewnia Twojej firmie i jej klientom.

Formularz

Wyślij zapytanie