Menu Zamknij

Nowy zawór bezpieczeństwa Danfoss SFA 10H na 65 bar

sfaW imieniu firmy Danfoss mamy przyjemność zawiadomić o wprowadzeniu na rynek najnowszego zaworu bezpieczeństwa typu SFA 10H przeznaczonego dla układów z CO2 z nastawą ciśnienia od 28 do 65 bar. Nowy zawór bezpieczeństwa bardzo dobrze nadaje się do instalacji pracujących z CO2 i olejem syntetycznym, z uwagi na zmniejszoną wydajność, wysoką niezawodność i możliwość dokonania wysokociśnieniowej nastawy.

Projektanci zaworu SFA 10H skoncentrowali się na: zapobieganiu wyciekom, zapewnieniu prawidłowego ponownego zamknięcia po zadziałaniu zaworu, utrzymaniu stabilnej nastawy ciśnienia w dłuższym czasie. O-ring z tworzywa EPDM i jego dobre dopasowanie gwarantują szczelność. Zastosowano sprężyny o niskim naprężeniu, co zapewnia stabilność nastawy ciśnienia w zaworze bezpieczeństwa podczas jego eksploatacji. Zawory typu SFA 10H dostępne są ze standardowym certyfikatem ciśnieniowym lub z certyfikatem TÜV.

Dostępne są króćce do spawania usprawniające montaż i instalowanie. Fabrycznie zmontowany zespół grzybka i O-ringu ułatwia wymianę i serwisowanie zaworów SFA 10H.

Karta katalogowa:

https://assets.danfoss.com/documents/152284/AI194386420638en-001101.pdf

Materiał video:

Formularz

Wyślij zapytanie