Menu Zamknij

Komponenty chłodnicze na czynniki z grupy A2L

a2lCała gama komponentów chłodniczych Danfoss jest teraz zakwalifikowana do trzech czynników chłodniczych A2L o ultra niskim GWP: R454C, R455A i R1234yf.

Przeprowadzono gruntowny proces kwalifikacji, ponieważ czynniki chłodnicze o bardzo niskim współczynniku GWP są lekko łatwopalne. Produkty Danfoss które można teraz bezpiecznie stosować z czynnikami A2L to zawór rozprężny T2, zawór elektromagnetyczny EVRv2, filtr osuszacz DML, wziernik SGP, zawór kulowy GBC i wiele innych.

https://www.danfoss.com/pl-pl/about-danfoss/news/dcs/t2-te2-expansion-valves-complete-qualification-for-r454c-r455a-and-r1234yf/

Całą gamę automatyki chłodniczej firmy Danfoss, w tym zawory rozprężne T2/TE dopuszczono do użytku z trzema czynnikami chłodniczymi z grupy A2L o bardzo niskim współczynniku GWP: R454C, R455A i R1234yf. Wspomniane zawory, to tylko dwie pozycje z szerokiego asortymentu znanych elementów wyposażenia chłodniczego marki Danfoss, które dostosowano do pracy z czynnikami grupy A2L, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów chcących korzystać z alternatywnych wobec R404A i R134a o bardzo niskim współczynniku GWP.

Do oferty wprowadzono również wieloczynnikowe agregaty skraplające firmy Danfoss, dostosowane do pracy z substancjami z grupy A2L, do instalacji z czynnikami o bardzo niskim GWP.

https://www.danfoss.com/pl-pl/about-danfoss/news/dcs/danfoss-ultra-low-gwp/

Broszura wieloczynnikowe agregaty skraplające firmy Danfoss

Czynniki chłodnicze z grupy A2L w chłodnictwie komercyjnym – pytania i odpowiedzi:

https://www.danfoss.com/pl-pl/about-danfoss/our-businesses/cooling/refrigerants-and-energy-efficiency/a2l-refrigerants-in-commercial-refrigeration/

Pełny asortyment komponentów marki Danfoss które są dopuszczone na R454C, R455A i R1234yf możecie sprawdzić Państwo z pomocą programu Coolselector2.

https://www.danfoss.com/pl-pl/service-and-support/downloads/dcs/coolselector-2/

 

 

Formularz

Wyślij zapytanie