Menu Zamknij

COOLSELECTOR 2 Danfoss – program do obliczeń i doboru produktów

coolselector_2_danfoss_programZapraszamy do korzystania z darmowego programu Coolselector2 firmy Danfoss. Jest to zaawansowany program do obliczeń oraz do doborów elementów układów chłodniczych i klimatyzacyjnych. Jego zaletami jest duża baza produktów, intuicyjny interfejs oraz na bieżąco przeprowadzane aktualizacje. Znajdziecie tam Państwo również wiele innych materiałów takich jak dokumentacje oraz tabele możliwości zastosowań z konkretnymi czynnikami chłodniczymi.

Projektowanie i modernizowanie układów chłodniczych i klimatyzacyjnych to złożone i czasochłonne zadanie. Coolselector®2 eliminuje tę złożoność i pozwala oszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najlepiej potrafisz, czyli na robieniu niesamowitych rzeczy. Program Coolselector®2 jest niezbędny dla inżynierów, konsultantów i projektantów układów z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Coolselector®2 pozwala łatwo zoptymalizować zużycie energii i zwiększyć wydajność układu HVACR. Musisz jedynie wykonać obliczenia w oparciu o warunki pracy, a następnie dobrać najlepszą konfigurację komponentów do projektu.

Więcej informacji oraz program do pobrania znajdziecie Państwo pod linkiem:

https://www.danfoss.com/pl-pl/service-and-support/downloads/dcs/coolselector-2/

Na kanale Danfoss Polska – Chłodnictwo na platformie Youtube znajdziecie Państwo dodatkowe informacje jak zainstalować oraz korzystać z programu:

Formularz

Wyślij zapytanie