Karibu
Zadzwoń: (12) 415 65 54
MENU

Agregaty chłodnicze

Agregaty chłodnicze skraplające Danfoss OPTYMA są dostępne ze sprężarkami tłokowymi i spiralnymi dla czynników chłodniczych R134a, R404A, R507 oraz R407C. Wyposażone w skraplacze o wysokiej sprawności z ulepszonymi uchwytami i płytą bazową, agregaty skraplające OPTYMA łączą wysoką wydajność i niezawodność pracy z bardzo niską emisja hałasu. Wszystkie agregaty mają kompletną instalację elektryczną i przechodzą testy fabryczne. Ponadto charakteryzują się kompaktową konstrukcją, pozwalającą na łatwy dostęp i konserwację oraz wysokim współczynnikiem COP. Wprowadzone zostały także rozwiązanie umożliwiające późniejszą rozbudowę o dodatkowe wyposażenie, takie jak: regulator obrotów wentylatora, oddzielacz oleju, presostaty lub osłonę zewnętrzną.

Agregaty OPTYMA

OPTYMATM to najszerszy zakres hermetycznych agregatów skraplających na rynku. Agregaty skraplające OPTYMATM są dostępne w wersjach ze sprężarkami tłokowymi lub spiralnymi o szerokim zakresie wydajności chłodniczej, dzięki czemu pokrywają w pełni zakres zastosowań w chłodnictwie komercyjnym. Wszystkie agregaty OPTYMATM są niezwykle efektywne i niezawodne w działaniu. To oznacza mniejsze zużycie energii i mniejsze koszty eksploatacyjne, mniejsze koszty serwisu i konserwacji. 

[ czytaj więcej ]
Karibu

Agregaty OPTYMA PLUS

OPTYMA PLUS nowej generacji to niepowtarzalne, zintegrowane agregaty skraplające zbudowane z podzespołów Danfoss. Wersje ze sprężarkami tłokowymi lub spiralnymi pozwalają na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do potrzeb każdej instalacji. Wszystkie agregaty mają kompletną instalację elektryczną i przechodzą testy fabryczne. Do najważniejszych cech produktu należą sterownik elektroniczny, mikrokanałowy wymiennik ciepła oraz potrójne drzwi. 
[ czytaj więcej ]
Karibu

Agregaty OPTYMA SLIM PACK

Optyma™ Slim Pack do stosowania z czynnikami R404A/R507 oraz R134a to nowy ekonomiczny agregat chłodniczy dla zastosowań chłodniczych średnio-temperaturowych. Odpowiedni do wszystkich rodzajów chłodni we wszystkich rodzajach sklepów osiedlowych czy restauracjach. Niezawodność, kompaktowość i niskie koszty sprawiają że agregat skraplający Danfoss Optyma™ Slim Pack jest optymalnym rozwiązaniem dla oszczędnych rozwiązań chłodniczych.
 
[ czytaj więcej ]
Karibu

Akcesoria i części zamienne do agregatów

Wśród akcesoriów do agregatów proponujemy między innymi:

- obudowy agregatów,
- regulatory obrotów wentylatora,
- skraplacze,
- zespoły wentylatorów do skraplaczy,
- osłony wentylatorów,
​...


 [ czytaj więcej ]