Karibu
Zadzwoń: (12) 415 65 54
MENU
Jesteś tutaj: Strona główna » O firmie

O firmie


Jesteśmy firmą inżyniersko-handlową z Krakowa działającą w branży chłodnictwa, automatyki i aparatury kontrolno-pomiarowej. Będąc autoryzowanym dystrybutorem firmy DANFOSS, która należy do światowej czołówki producentów wytyczających kierunki rozwoju techniki, możemy zaoferować szeroką gamę wyrobów tego koncernu.

 
Mamy również w ofercie wyroby innych znakomitych firm, takich jak SIEMENS, JOHNSON CONTROLS, BITZER, ALFA LAVAL. Oferowane przez nas wyroby znajdują zastosowanie w przemyśle, budownictwie, w obiektach i instalacjach handlowych, biurowych i komunalnych, a ich wysoka jakość jest gwarancją długotrwałej i niezawodnej pracy instalacji.

 
Nasi inżynierowie zajmujący się sprzedażą zapewniają fachową pomoc w zakresie doboru, instalacji i obsługi oferowanych urządzeń. Nie unikają również sytuacji, w których klient wymaga doboru i skompletowania urządzeń do określonej instalacji.

 
Pośród naszych klientów, obok firm serwisowych i instalacyjnych, są również zakłady produkcyjne przemysłu od ciężkiego do spożywczego.

 

 
KARIBU-GMM
31-231 Kraków
ul. Siewna 23b/31

zapraszamy do kontaktu