Karibu
Zadzwoń: (12) 415 65 54
MENU

Monitoring i rejestracja danych Adap-Kool

Jednostki monitorujące

Jednostki monitorujące AKA, AK-SC i AK-SM Danfoss pełnią funkcję modułów do rejestracji danych i monitoringu dla aplikacji chłodniczych. Znajdują zastosowanie w różnych obiektach chłodniczych w supermarketach, hipermarketach oraz innych sklepach średnio powierzchniowych. Jednostki pozwalają na przechowywanie danych i późniejszą ich prezentację w celu udokumentowania wypełniania wymagań dotyczących utrzymywania odpowiedniej temperatury.
[ czytaj więcej ]
Karibu

Oprogramowanie do monitoringu

Oprogramowanie serii AKM jest podstawowym elementem w eksploatacji i serwisowaniu sterowników ADAP-KOOL.  Program AK-ST 500 przeznaczony jest do konfiguracji i obsługi kontrolerów serii AK z modułami rozszerzającymi. Narzędzie RMT (Remote Management Tool) oferuje bogaty zestaw funkcji, które zapewniają użytkownikom łatwe uruchomienie i wsparcie dla wielu aplikacji.

 
[ czytaj więcej ]
Karibu

Akcesoria do monitoringu

Akcesoria do jednostek monitoringu Danfoss Adap-Kool: moduł operacyjny AKA 21 do mniejszych systemów lub do użycia w serwisie, AKA 222/AKA 223 wzmacniacze sygnału stosowane w systemach sterowania, modem nadajnik/odbiornik AKA231, AK-LM 330 do monitorowania sygnałów, konwerter AK-PI 200, serwer portu szeregowego Digi One Sp.

 
[ czytaj więcej ]